O nas

PROFIL FIRMY
Nasze biuro rachunkowe pragnie być partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Partnerem, który rozumie ich potrzeby i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i finansowych. Pomaga nam w tym zdobyte doświadczenie, korzystanie z najnowszych technologii, ciągły rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy. Działamy głównie na terenie miast Wesoła, Sulejówek, Halinów, Mińsk Mazowiecki, Warszawa i okolicznych miejscowości.

Polityką firmy jest umiejętność dopasowania na bieżąco oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy klienta. Biuro rachunkowe od początku swojej działalności oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych.

Posiadamy bogatą wiedzę i długoletnie doświadczenie.
Możesz nam zaufać. Posiadamy bogatą wiedzę i długoletnie doświadczenie. Dziś wiemy już, że nasze metody są sprawdzone, godne polecenia, a słuszność ich istnienia potwierdzona stale rosnącym gronem zadowolonych klientów.

Nasze biuro posiada odpowiednie licencje/certyfikaty Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Uprawnienia te zarejestrowane są pod numerami: 12515/2005 oraz 45338/2010.

Pracujemy na systemach księgowych firmy ASSECO WAPRO:
WF-KaPeR – książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany
WF-Fakir – księgi handlowe
Posiadamy ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością naszego biura rachunkowego.